Podłoga interaktywna SmartFloor jest już w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Tęcza” !!!

Mamy zaszczyt poinformować, iż Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Tęcza” wychodząc naprzeciw potrzebom edukacyjnym naszych podopiecznych zakupiło innowacyjną podłogę interaktywną Smartfloor. Wykorzystanie sprzętu ma na celu wspieranie rozwoju intelektualnego i ruchowego dzieci w różnym wieku. Zawiera szereg aplikacji edukacyjnych dostosowanych do wieku oraz możliwości psychofizycznych dziecka na danym etapie rozwoju. SmartFloor to również doskonałe narzędzie do rehabilitacji.

 

SmartFloor to podłoga interaktywna, która oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie obrazem za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych. Na podłożu wyświetla się panel startowy z podglądem dostępnych pakietów – do obsługi na pisak lub ruch. Każdy z pakietów zawiera zbiór aplikacji pogrupowanych alfabetycznie. Po wyborze interesującej nas gry możemy już tylko zatracić się w zabawie!

 

Innowacyjny Smartfloor to zbiór angażujących aplikacji do zabawy i nauki, gier logicznych, zadań z programowania i łamigłówek obsługiwanych za pomocą pisaków interaktywnych. Do wyboru mamy kolorowanki dla najmłodszych, gry językowe, programowanie robota, sudoku i wiele, wiele innych.

 

Co więcej – Smarfloor umożliwia wyświetlenie trzech planszy dla trzech graczy lub drużyn, ustawienie poziomu trudności i rywalizację na punkty lub czas. A w chwilach relaksu Smartfloor zapewni typowe dla takich rozwiązań zabawy ruchowe.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę smartfloor.edu.pl oraz na fanpage SmartFloorEduPL.

Skip to content