Aktualności

Fotogaleria z zajęć w grupach 🐅🐞

Początek września… korzystamy z pięknej pogody

Uchwała nr 13/08/2023 r. z dnia 31 sierpnia 2023 r. w sprawie ustalenia dni wolnych w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Tęcza” dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, z autyzmem i niepełnosprawnościami sprzężonymi w roku szkolnym 2023/2024

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W DNIACH 14-15 SIERPNIA 2023 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

Oficjalnie zakończyliśmy kolejny rok szkolny Dziękujemy za ten fantastyczny czas:)

Biblioteka, to mądrości rzeka Książki ożywiają, gdy je dzieci czytają:)

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ DNIA 9 CZERWCA 2023 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

Pierwszy czerwca dzień radosny, kwitną kwiatki, to znak wiosny. W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzymy Małym i Dużym Dzieciom Sercem całym moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności!

Biedronki odwiedzają Bibliotekę ZCDN w Szczecinie… dziękujemy za gościnę i atrakcje

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W DNIACH 1-3 MAJA 2023 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

„Kochamy Cię Ziemio: za liście jesienią. za pierwszy śnieg biały, za las oszroniały, za tęczę po deszczu, za ptaki w powietrzu”.

Pojawiło się słońce, a z nim uśmiechy na buziach przedszkolaków

Smacznego jajeczka Wielkanocnego, Dużego zająca czekoladowego, Zdrowia niezawodnego, wielu radości I przez całe Święta samej wesołości!

Biedronki witają wiosnę

„W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale, Gdy orkiestra pięknie gra, Dobry humor każdy ma!” Już Karnawał włożył maskę, drzwi otworzył z hukiem, z trzaskiem! Wpadł jak wicher do pokoju, w czym? W karnawałowym stroju !!!

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków!

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W DNIACH 27-30 GRUDNIA 2022 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.    

Teatr „Tęcza ” zaprosił dziś nasze tęczowe przedszkolaki na fenomenalne przedstawienie roku … … w najlepszej, gwiazdorskiej obsadzie

Mikołaju, Mikołaju, Mikołaju święty, przyniosłeś nam dzisiaj przepiękne prezenty! A my dla Ciebie laurki mamy, bo tak mocno Cię podziwiamy!

Pluszowy przyjaciel Jest jedyny, najdroższy, wspaniały, wśród wielu zabawek najbardziej znany. Kochają Go dzieci, młodzież i dorośli, a w moim sercu na dobre zagościł.

Zawsze niezmiernie miło nam gościć czworonożnego przyjaciela człowieka

Wspólne malowanie 🙂    

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ DNIA 31 PAŹDZIERNIKA 2022 r. (PONIEDZIAŁEK), NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.  

Witamy wszystkie dzieci w gronie przedszkolaków

Zajęcia dydaktyczne w grupie Tygrysków

Do naszego przedszkola zawitała jesień 🍎🍐🍂🍁  

Najlepszy przyjaciel człowieka znów u nas

Skip to content