Aktualności

Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci, Idą do przedszkola z rodzicami dzieci. W przedszkolu zabawek i książek bez liku, Każdy ma tam miejsce przy małym stoliku. Razem z naszą Panią, pilnie się uczymy. Gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy.

„Kto ty jesteś? Polak mały. Jaki znak twój? Orzeł biały. Gdzie ty mieszkasz? Między swemi. W jakim kraju? W polskiej ziemi…”

W białej czapce na ulicy on kieruje ruchem, jeśli dobrze znasz przepisy jesteś jego druhem? … Nasz dzisiejszy gość:)

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W DNIACH 1-3 LISTOPADA 2023 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

Tygryski, Biedronki, Pszczółki…

Fotogaleria z zajęć w grupach 🐅🐞

Początek września… korzystamy z pięknej pogody

Uchwała nr 13/08/2023 r. z dnia 31 sierpnia 2023 r. w sprawie ustalenia dni wolnych w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Tęcza” dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, z autyzmem i niepełnosprawnościami sprzężonymi w roku szkolnym 2023/2024

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W DNIACH 14-15 SIERPNIA 2023 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

Oficjalnie zakończyliśmy kolejny rok szkolny Dziękujemy za ten fantastyczny czas:)

Biblioteka, to mądrości rzeka Książki ożywiają, gdy je dzieci czytają:)

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ DNIA 9 CZERWCA 2023 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

Pierwszy czerwca dzień radosny, kwitną kwiatki, to znak wiosny. W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzymy Małym i Dużym Dzieciom Sercem całym moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności!

Biedronki odwiedzają Bibliotekę ZCDN w Szczecinie… dziękujemy za gościnę i atrakcje

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W DNIACH 1-3 MAJA 2023 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

„Kochamy Cię Ziemio: za liście jesienią. za pierwszy śnieg biały, za las oszroniały, za tęczę po deszczu, za ptaki w powietrzu”.

Pojawiło się słońce, a z nim uśmiechy na buziach przedszkolaków

Smacznego jajeczka Wielkanocnego, Dużego zająca czekoladowego, Zdrowia niezawodnego, wielu radości I przez całe Święta samej wesołości!

Biedronki witają wiosnę

„W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale, Gdy orkiestra pięknie gra, Dobry humor każdy ma!” Już Karnawał włożył maskę, drzwi otworzył z hukiem, z trzaskiem! Wpadł jak wicher do pokoju, w czym? W karnawałowym stroju !!!

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków!

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W DNIACH 27-30 GRUDNIA 2022 r., NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE „TĘCZA” BĘDZIE ZAMKNIĘTE.    

Skip to content