OFERTA PRACY – NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Tęczowe przedszkole specjalne poszukuje NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO do grupy przedszkolnej liczącej czworo dzieci.
Wymagania:
– wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna,
– kwalifikacje w zakresie przygotowania pedagogicznego oraz wykształcenie uzupełniające w zakresie oligofrenopedagogiki,
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Dla osoby posiadającej wymagane wykształcenie oraz udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku nauczyciela w placówkach zajmujących się kształceniem specjalnym oferujemy kwotę 5 tysięcy złotych brutto miesięcznie.
Oferujemy pracę w wymiarze 7 godzin, wyznaczoną w przedziale 6:30 – 16:30. Jeżeli szukasz satysfakcjonującej pracy z fantastycznymi dziećmi, a Twoimi cechami są cierpliwość, ambicja i odpowiedzialność to zapraszamy do kontaktu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert do 15.03.2021 r. na adres mailowy: rekrutacja@tecza.org.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem tel. 500009865
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli (oferty bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza w Szczecinie na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:
1) Administratorem moich danych osobowych jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie (70-392), Ks. Piotra Wawrzyniaka 7a;
2) Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
3) Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres poczty elektronicznej Administratora ( podany w ogłoszeniu) ;
Skip to content