OFERTA PRACY – nauczyciel do grupy przedszkolnej!

 

Tęczowe przedszkole specjalne poszukuje pomocy nauczyciela do grupy przedszkolnej ( wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i opiekuńczych oraz wspieranie nauczyciela w prowadzeniu grupy przedszkolnej).

Wymagania:

 

– wykształcenie średnie;

– doświadczenie w pracy z dziećmi w placówkach oświatowych.

 

Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

 

Oferujemy:

– pracę w małych grupach;

– atrakcyjne wynagrodzenie ;

– zdobycie cennego doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres:rekrutacja@tecza.org.pl w temacie wiadomości wpisując: Pomoc nauczyciela

Termin składania ofert: 30.06.2017

 

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi a odrzucone zostaną komisyjne zniszczone.

 

Skip to content